אודות המרפאה

מרפאתו של ד"ר ביינר נותנת מענה רפואי וכירורגי למגוון בעיות גינקולוגיות ממאירות ושפירות. הטיפול האישי ניתן בסביבה נינוחה ונטולת לחצים ובסטנדרטים מובילים עם הציוד המתקדם ביותר.

מטרת המעקב במרפאה הוא מניעה ואיבחון מוקדם של מחלות גינקולוגיות שפירות, טרום ממאירות וממאירות, מעקב גינקולוגי לנשים שחלו בסרטן שד או נשים עם היסטוריה משפחתית של סרטן שד או שחלות. ד"ר ביינר מתמחה בכירורגיה גינקולוגית מתקדמת עם דגש על כירורגיה זעיר פולשנית (לפרוסקופיה והיסטרוסקופיה).

ד"ר ביינר מבצע במרפאתו בדיקות קולפוסקופיה במקרים של PAP לא תקין וטיפול בממצאים טרום ממאירים באמצעות קוניזציה. ד"ר ביינר נותן ייעוץ ומעקב לנשים שחלו בסרטן שד, נשים עם סיפור משפחתי של סרטן שד או שחלות ונשים נשאיות של מוטציה בגן ה-BRCA תוך דגש על הדרכים למניעת סרטן גינקולוגי. 

במרפאה מתבצעות כל הבדיקות הדרושות לאיבחון ולעיבוד מטופלות שאובחנו על בעיות גינקולוגיות מורכבות או סרטן ממקור גינקולוגי. עם תום העיבוד מוצגות למטופלת האופציות הטיפוליות השונות, החל מטיפול תרופתי, טיפול משמר פריון כאשר רלבנטי או טיפול ניתוחי. 

לרשות המרפאה עומדת מעבדה פתולוגית המתמחה בגינקולוגיה ובגינקולוגיה-אונקולוגית ומפענחת את כל הדגימות הנלקחות במרפאה (PAP, ביופסיות). המעבדה גם נותנת חוות דעת שניה על דגימות שנלקחו במקומות אחרים, כל זאת במטרה להגיע לאבחנה הטובה ביותר טרם ההחלטה על אופן הטיפול.

לד"ר ביינר ניסיון עשיר בביצוע הניתוחים השונים כגון כריתת רחם, מיומות, שחלות או ציסטות שחלתיות וניתוחים מורכבים למחלות ממאירות (סרטן רירית הרחם, צוואר הרחם או שחלות). הגישה הכירורגית המועדפת הינה לפרוסקופית המאפשרת החלמה מהירה יותר והניתוחים מתבצעים במרכזים הפרטיים המובילים בישראל - "אסותא" רמת החי"ל או הרצליה מדיקל סנטר. 

המרפאה ממוקמת ברחוב הברזל 9 א', תל אביב.
חניה בתשלום בחניון הנחושת.  
 

אנא השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם:

* שדה חובה